Yöneticilerimiz

BARRY RASSIN
Rotary International 2018-2019 Başkanı
East Nassau Rotary Kulübü
Sağlık ve Hastane Yönetimi alanında MBA sahibi olan Rassin, Bahamalar'da özel sağlık sektöründeki 37 yıllık geçmişinin ardından emekli olmuştur. Amerikan Hastaneler Birliğinin ömürboyu üyesidir ve Sağlık Eğitimi Konseyi, İşverenler Konfederasyonu gibi kurumların yönetiminde bulunmuştur.
1980 yılından bu yana Rotaryen olan Barry Rassin, 2015-2016 yıllarında RI eğitim liderliği ve başkan yardımcılığı yapmıştır. En yüksek onur ödülü olan "KENDİNDEN ÖNCE HİZMET" ödülü yanı sıra 2010 yılında Haiti depremindeki çalışmaları ile de ödüle layık görülmüştür.
Kendisi ve eşi Esther, Rotary kuruluşunun önemli hayırsever ve bağışçıları arasında yer almaktadır.
barry_rassin_1

ALAEDDİN DEMİRCİOĞLU
Uluslararası Rotary 2440. Bölge Başkanı
Mavişehir Rotary Kulübü
Alaeddin_Demircioglu_1

ŞÜKRÜ CEM AKÇAY
Bornova Rotary Kulubü 2018-2019 Dönem Başkanı
1974 doğumlu Şükrü Cem Akçay; İzmir Atatürk Lisesi'nin ardından Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümü'nden mezun olmuştur.
Uzun yıllar inşaat, emlak ve emlak değerlendirme sektöründe çalışan Akçay; 2005 yılında çalışmaya başladığı Turkmall firmasında 2010 yılından itibaren proje koordinatörlüğü görevine geçmiştir.
Bugün, sektöre dair bilgi ve birikimlerini kendi kuruluşu olan Egemall firması altında daha da ileriye götürmekte olan Şükrü Cem Akçay, evli ve bir çocuk babasıdır.
Sukru_Cem_Akcay